Nasza ekipa

Wacław Lanc

Wacław Lanc

Manager / Trener personalny / Instruktor muay thai

Moim głównym zadaniem, oprócz bycia trenerem personalnym jest sprawowanie opieki nad wszystkim co związane w naszym klubie.
Sport w moim życiu jest obecny od kiedy tylko sięgam pamięcią. Za młodu grałem w piłkę nożną w klubie piłkarskim i brałem udział w zawodach pływackich. Wraz z wiekiem moje pasje ulegały zmianie i wtedy zacząłem kilkuletnią przygodę ze sportami walki. Uczęszczałem na treningi Muay Thai i Brazylijskiego Jiu-Jitsu, odnosząc sukcesy na skalę ogólnopolską w zawodach BJJ i MMA. Swoją wiedzę z zakresu ćwiczeń siłowych, diety i suplementacji znacznie poszerzyłem na kursie instruktorskim AWF. Treningi związane ze sztukami walki wiele mnie nauczyły. Przede wszystkim cierpliwości, wyznaczania sobie celów i dokładania wszystkich sił, aby je osiągać. I właśnie tego przede wszystkim chciałbym nauczyć Państwa na prowadzonych przeze mnie zajęciach Muay Thai/K1.


 

Dagmara Mordarska

Dział Sprzedaży / Zastępca Managera

 

Dagmara Mordarska

 

Dominika Krawczyk

 Dominika Krawczyk

 Recepcja


 

Ada Bułhak

Recepcja

Uwielbiam zdrowe odżywianie i trening. Zawsze dużo się uśmiecham, bo z uśmiechem na twarzy człowiek podwaja swoje możliwości.

Ada Bułhak

 

Paulina Balcarek

Recepcja


 

Martyna Niemczyk

Dietetyk

Martyna Niemczyk

 

Sławomir Kaczmarek

Sławomir Kaczmarek

 Masażysta, Trener Personalny oraz Trener Sztuk Walki


 

Sylwia Jurasz

Masażystka oraz Trenerka Fitness

Jestem wykwalifikowaną specjalistką anatomii i fizjologii ciała człowieka, masażu leczniczego, klasycznego, sportowego, relaksacyjnego i kinesiotapingu oraz instruktorką fitness z kilkuletnim doświadczeniem. Moja pasja do sportu narodziła się już w dzieciństwie uczestnicząc w różnych zajęciach w klubach sportowych. Zawsze uwielbiałam różne gry zespołowe, brałam udział w różnych zawodach sportowych. W fitnessie zakochałam się już uczestnicząc w pierwszych zajęciach w wieku szkolnym, aż pewnego razu pomyślałam, że fajnie byłoby stanąć po tej drugiej stronie jako instruktorka. Skończyłam szkołę instruktorską i masę szkoleń. Kocham trening własnym ciałem czyli funkcjonalny, interwałowy, wszelkie wzmocnienia wykorzystując do tego różnego rodzaju urządzenia i piłki. Jestem zołzą biorąc pod uwagę techniczne wykonanie ćwiczeń, ponieważ mamy ćwiczyć poprawnie nie naruszając stawów, kolan i kręgosłupa. Ale to tylko po to, żebyście ćwiczyły poprawnie i czuły się przy tym jak najlepiej. Cały czas podnoszę swoje kwalifikacje poprzez różne szkolenia i warsztaty. Interesuję się również dietetyką i rehabilitacją i w tych dziedzinach również jestem czynna zawodowo. Jestem w trakcie kursu trenera personalnego, więc nie długo będziecie mogły zobaczyć mnie również na siłowni! Pragnę pracować z kobietami w ciąży, w trakcie oraz po!
W ostatnim czasie ukończyłam kurs masażu KOBIDO twarzy!

Sylwia Jurasz

 

Jakub Mleczko

Jakub Mleczko

Trener Personalny

Pasjonuję się treningiem z wykorzystaniem własnej masy ciała, a zwłaszcza treningiem akrobatycznym. Dodatkowo uczęszczam na zajęcia Judo, które są świetnym testem kontroli własnego ciała.


 

Julia Strączek

Trener Personalny

W swoich treningach skupiam się przede wszystkim na zdrowiu i bezpieczeństwie. Pasjonuję się treningiem cross, który pozwala na poprawę wydolności i ogólnej sprawności fizycznej. Moją specjalizacją jest trening medyczny.

Julia Strączek

 

Remigiusz Ciupek

Remigiusz Ciupek

Instruktor Fitness

Trener personalny, instruktor fitness, wyczynowy kolarz grupy #Odkrywcy Taurus z Ustronia. Pewny siebie, zdeterminowany, miłośnik zdrowego i aktywnego trybu życia. Swoje zajęcia „buduje” na potężnej i mocnej motywacji. Każdy trening, każde zajęcia to ogromna dawka mocy. Wyciąga z Ciebie pokłady energii, które mocno w sobie skrywałeś.


 

Magdalena Żurek

Instruktor fitness

Magister wychowania fizycznego oraz licencjonowany fizjoterapeuta.
Od lat pasjonuje się fitnessem. Na zajęciach daje z siebie 100% i tego samego oczekuje od grupy.
W swojej pracy z klientami szczególny nacisk kładzie na ich bezpieczeństwo, skuteczność treningu, mocną motywację oraz odpowiednia atmosferę na sali. 
Zdobywała swoje doświadczenie w klubach w całej Polsce oraz na licznych szkoleniach i konwencjach. Dobrze czuje się zarówno w zajęciach wzmacniających jak i formach prozdrowotnych m.in. takich jak Joga i Zdrowy Kręgosłup prowadzonych u nas w klubie. Jak wchodzi do klubu zawsze jej pełno!  Wnosi mnóstwo pozytywnej energii, którą zaraża wszystkich dookoła.

Magdalena Żurek

 

Dominika Bożek

Dominika Bożek

Instruktor fitness

Dominika instruktor fitness , trener personalny.

Moja przygoda z siłownia zaczęła się ok 14 lat temu kiedy to po urodzeniu drugiej córki postanowiłam wybrać się na zajęcia fitness. Bardzo mnie to wciągnęło i spodobało że po 9 latach spędzonych na sali i siłowni postanowiłam stanąć po drugiej stronie. Ukończyłam kurs instruktora fitness & step, pilates, activmum oraz trenera personalnego. Spełniam się w wielu formach wzmacniających i mentalnych. W Befit prowadzę zajęcia również dla aktywnych seniorów i nie ukrywam jest to moja najukochańsza i najbardziej oddana grupa .Cały czas się doszkalam oraz biorę udział w licznych konwencjach fitness w Polsce i zagranicą. Uwielbiam w mojej pracy kontakt z ludźmi i nie wyobrażam sobie robić w życiu coś innego. To moja pasja.


 

Katarzyna Kania

Instruktor fitness

 

Licencjonowana Instruktorka fitness. Studentka wychowania fizycznego w Wyższej Szkole Edukacji w Sporcie.

Swoją przygodę z ruchem zaczęłam od gimnastyki artystycznej, tańca towarzyskiego. Zdecydowałam się iść kilka kroków dalej i pojawiłam się na sali fitness, w której zakochałam się z wzajemnością.
Z biegiem czasu zostałam instruktorką fitness, spełniając jedno ze swoich marzeń.Chęć rozwoju przyczynia się do tego, że rozszerzam swoje kwalifikacje i sportowe portfolio o różne szkolenia i konwencje instruktorskie. Swoje 100% zaangażowanie przekazuję na każdych zajęciach.Jestem bardzo wymagającym instruktorem pod kątem swoich podopiecznych jak i samej siebie.Uśmiech, pozytywna energia to nieodłączne aspekty na moich zajęciach, którymi mam nadzieję będę mogła zarazić również Ciebie.

Katarzyna Kania

Tomasz Mierzeński

Tomasz Mierzeński

Instruktor Fitness


Gosia

Trenerka Fitness

Gosia

 

Maciej Maciejewski

Maciej Maciejewski

Karate Shotokan


 

Oskar Bochynek

Dział informatyki

Jestem informatykiem, ale nie tylko – nie lubię stagnacji dlatego chwytam się za wszystko, w tym za serwis maszyn fitness. Żarty się mnie wiecznie trzymają. W firmie mam samych wrogów bo… patrz poprzednie zdanie. Lubię gotować, ale i zjeść (co widać), moim daniem popisowym jest pizza oraz chipsy z kaczki.

Oskar Bochynek

 

Piotr Niewrzela

Piotr Niewrzela

Serwis Maszyn

Co nas wyróżnia

W cenie naszych karnetów oferujemy Państwu naszych specjalistów,
którzy dbają o poprawny i efektywny trening oraz doradzą w sprawie
poprawnego żywienia:

Dietetyk
Trener personalny
Masażysta
Woda do picia
Karnet Open
1 wejście za darmo
Kawiarnia
Parking