Nasza ekipa

basia

Barbara Habarta

manager / recepcja

 


ada

Ada Plucińska

recepcja

 


patryk

Patryk Góra

recepcja

 


 

kuba-bojdys

Jakub Bojdys

trener personalny

Hej jestem Kuba specjalizuje się w kulturystyce, ćwiczę od trzech lat wcześniej grałem w piłkę nożną. Moją zaletą jest zaangażowanie i profesjonalizm.

 


 

patryk-drobik

Patryk Drobik

trener personalny

Magister AWF Katowice, specjalizacja – trener personalny, instruktor ćwiczeń siłowych, czynny zawodnik trójboju siłowego, akademicki mistrz śląska w trójboju siłowym, trenował pod okiem Sebastiana Kota i Bartka Garbaciaka, przygotowuje się do wrześniowych Mistrzostw Polski w trójboju siłowym w kat. 105kg.

 


 

dominika-rajewska

Dominika Rajewska

trener personalny

Swoją przygodę ze sportami sylwetkowymi zaczęłam w wieku 16 lat. Idąc tą drogą wybrałam studia na AWF w Katowicach o kierunku „ wychowanie fizyczne – specjalność gimnastyka korekcyjna’’. Poza pasją do treningu siłowego oraz funkcjonalnego, w których się specjalizuję, bardzo interesuje mnie korekcja wad postawy oraz wdrażanie treningu z korektywy w codzienne ćwiczenia. Najważniejszym aspektem mojej pracy jest stały rozwój, szkolenia, kursy – to dzięki nim mogę oferować usługi treningowe na najwyższym poziomie i stopniowo, ze zdrowym rozsądkiem spełniać Wasze oczekiwania Moim celem jest zarazić Cię pasją do sportu i udowodnić, że regularny trening zmienia nie tylko ciało, ale też umysł. Zapraszam do współpracy !

 

 


magda

Magdalena Żurek

instruktor fitness

 


dominika

Dominika Bożek

instruktor fitness

 


kasia

Katarzyna Kania

instruktor fitness

 


remek

Remigiusz Ciupek

spinning

 


marcin

Marcin

spinning

 


 

Joanna Kasolik

dietetyk

Dietetyk nie tylko z wyboru, ale przede wszystkim z zamiłowania. Aktualnie zajmuje się dietetyką sportową i kliniczną. Absolwentka Collegium Medicum Uniwersytetu Jagiellońskiego, z czego jest bardzo dumna. Lubi, gdy dużo się dzieje. Interesuje się psychologią, szczególnie związaną z jedzeniem oraz fotografią. W wolnych chwilach ucieka do zagranicznych, małych miasteczek i tam odpoczywa.

 


sylwia

Sylwia Jurasz

masażysta

 


slawomir

Sławomir Kaczmarek

masażysta

 

Co nas wyróżnia

W cenie naszych karnetów oferujemy Państwu naszych specjalistów,
którzy dbają o poprawny i efektywny trening oraz doradzą w sprawie
poprawnego żywienia:

Dietetyk
Trener personalny
Masażysta
Woda do picia
Karnet Open
1 wejście za darmo
Kawiarnia
Parking