Nasza ekipa


 

Patryk Góra

Dział Sprzedaży/Zastępca Managera

 


 

 Dominika Krawczyk

  Recepcja


Kornelia Greń

Recepcja


 


 

Kamil Bąk

Trener Personalny

 


 

 Tomasz Mierzeński

  Trener personalny

 


 

Sonia Synowiec

Trener Personalny

 


 

remek

Remigiusz Ciupek

 Instruktor Fitness

Trener personalny, instruktor fitness, wyczynowy kolarz grupy #Odkrywcy Taurus z Ustronia. Pewny siebie, zdeterminowany, miłośnik zdrowego i aktywnego trybu życia. Swoje zajęcia „buduje” na potężnej i mocnej motywacji. Każdy trening, każde zajęcia to ogromna dawka mocy. Wyciąga z Ciebie pokłady energii, które mocno w sobie skrywałeś.


 

Magdalena Żurek

Instruktor fitness

Magister wychowania fizycznego oraz licencjonowany fizjoterapeuta.
Od lat pasjonuje się fitnessem. Na zajęciach daje z siebie 100% i tego samego oczekuje od grupy.
W swojej pracy z klientami szczególny nacisk kładzie na ich bezpieczeństwo, skuteczność treningu, mocną motywację oraz odpowiednia atmosferę na sali. 
Zdobywała swoje doświadczenie w klubach w całej Polsce oraz na licznych szkoleniach i konwencjach.Dobrze czuje się zarówno w zajęciach wzmacniających jak i formach prozdrowotnych m.in. takich jak Joga i Zdrowy Kręgosłup prowadzonych u nas w klubie. Jak wchodzi do klubu zawsze jej pełno!  Wnosi mnóstwo pozytywnej energii, którą zaraża wszystkich dookoła.


 

dominika

Dominika Bożek

Instruktor fitness

Dominika instruktor fitness , trener personalny.

Moja przygoda z siłownia zaczęła się ok 14 lat temu kiedy to po urodzeniu drugiej córki postanowiłam wybrać się na zajęcia fitness. Bardzo mnie to wciągnęło i spodobało że po 9 latach spędzonych na sali i siłowni postanowiłam stanąć po drugiej stronie. Ukończyłam kurs instruktora fitness & step, pilates, activmum oraz trenera personalnego. Spełniam się w wielu formach wzmacniających i mentalnych. W Befit prowadzę zajęcia również dla aktywnych seniorów i nie ukrywam jest to moja najukochańsza i najbardziej oddana grupa .Cały czas się doszkalam oraz biorę udział w licznych konwencjach fitness w Polsce i zagranicą. Uwielbiam w mojej pracy kontakt z ludźmi i nie wyobrażam sobie robić w życiu coś innego. To moja pasja.

 


 

Katarzyna Kania

Instruktor fitness

Licencjonowana Instruktorka fitness. Studentka wychowania fizycznego w Wyższej Szkole Edukacji w Sporcie.

Swoją przygodę z ruchem zaczęłam od gimnastyki artystycznej, tańca towarzyskiego. Zdecydowałam się iść kilka kroków dalej i pojawiłam się na sali fitness, w której zakochałam się z wzajemnością.
Z biegiem czasu zostałam instruktorką fitness, spełniając jedno ze swoich marzeń.Chęć rozwoju przyczynia się do tego, że rozszerzam swoje kwalifikacje i sportowe portfolio o różne szkolenia i konwencje instruktorskie. Swoje 100% zaangażowanie przekazuję na każdych zajęciach.Jestem bardzo wymagającym instruktorem pod kątem swoich podopiecznych jak i samej siebie.Uśmiech, pozytywna energia to nieodłączne aspekty na moich zajęciach, którymi mam nadzieję będę mogła zarazić również Ciebie.

 

 


  Sławomir

  Trener Boksu


 

Sylwia Jurasz

Masażystka oraz Trenerka Fitness

„Jestem wykwalifikowaną specjalistką anatomii i fizjologii ciała człowieka, masażu leczniczego, klasycznego, sportowego, relaksacyjnego i kinesiotapingu oraz instruktorką fitness z kilkuletnim doświadczeniem. Moja pasja do sportu narodziła się już w dzieciństwie uczestnicząc w różnych zajęciach w klubach sportowych. Zawsze uwielbiałam różne gry zespołowe, brałam udział w różnych zawodach sportowych. W fitnessie zakochałam się już uczestnicząc w pierwszych zajęciach w wieku szkolnym, aż pewnego razu pomyślałam, że fajnie byłoby stanąć po tej drugiej stronie jako instruktorka. Skoczyłam szkołę instruktorską i masę szkoleń. Kocham trening własnym ciałem czyli funkcjonalny, interwałowy, wszelkie wzmocnienia wykorzystując do tego różnego rodzaju urządzenia i piłki. Jestem zołzą biorąc pod uwagę techniczne wykonanie ćwiczeń, ponieważ mamy ćwiczyć poprawnie nie naruszając stawów, kolan i kręgosłupa. Ale to tylko po to, żebyście ćwiczyły poprawnie i czuły się przy tym jak najlepiej. Cały czas podnoszę swoje kwalifikacje poprzez różne szkolenia i warsztaty. Interesuję się również dietetyką i rehabilitacją i w tych dziedzinach również jestem czynna zawodowo. Jestem w trakcie kursu trenera personalnego, więc nie długo będziecie mogły zobaczyć mnie również na siłowni! Pragnę pracować z kobietami w ciąży, w trakcie oraz po!
W ostatnim czasie ukończyłam kurs masażu KOBIDO twarzy! 

 


 

 Sławomir Kaczmarek

 Masażysta, Trener Personalny oraz Trener Sztuk Walki


 

Gosia

Trenerka Fitness

 


Maciej Maciejewski

Karate Shotokan

Co nas wyróżnia

W cenie naszych karnetów oferujemy Państwu naszych specjalistów,
którzy dbają o poprawny i efektywny trening oraz doradzą w sprawie
poprawnego żywienia:

Dietetyk
Trener personalny
Masażysta
Woda do picia
Karnet Open
1 wejście za darmo
Kawiarnia
Parking