repliki zegarków https://www.kochamzegarki.pl/ rolex zegarki
Apartamenty z widokiem na góry są perfekcyjnym miejscem na relaksujący pobyt! – Strefa piękna

Apartamenty z widokiem na góry są perfekcyjnym miejscem na relaksujący pobyt!

Podziwianie górskich krajobrazów z wyjątkowego i wygodnego apartamentu to marzenie naprawdę wielu podróżników. Apartamenty z widokiem na góry „Cztery Pory Roku” mogą spełnić Twoje pragnienia! Zostały one tak wybudowane, aby umożliwić gościom podziwianie panoram górskich. Coś, czego możesz być pewna lub pewien, to wygodne łóżka, przestronne przestrzenie, w pełni wyposażona kuchnia i nowoczesne udogodnienia. Poranna kawa lub herbata na balkonie z widokiem na Tatry brzmi jak marzenie! Natomiast wieczorem możesz zrelaksować się w komfortowej przestrzeni, podziwiając jednocześnie zachód słońca w ciszy i spokoju.

Podziwiaj piękno natury i otaczającego Cię świata! Apartamenty z widokiem na góry

Apartamenty z widokiem na góry w Kościelisku umiejscowione są na południowym zboczu Gubałówki. Lokalizacja ta wyróżnia się dużą ilością świerków, buków, jodeł, ale też roślinności alpejskiej. Warto wiedzieć, że nie ma absolutnie żadnej różnicy, czy chcesz odwiedzić to miejsce zimą, czy latem. Zawsze jest tu pięknie, klimatycznie i po prostu wyjątkowo! Apartamenty z widokiem na góry są bardzo starannie dopracowane, a wszystko po to, aby zapewnić gościom komfort i luksus. Z okien apartamentu roztacza się zachwycający widok na tatrzańskie szczyty gór! Zapewniamy, że pobyt w tym miejscu będzie Twoją ulubioną chwilą w roku i będziesz chciał lub chciała wrócić tu jak najszybciej!

Komfortowe apartamenty z widokiem na szczyty gór tatrzańskich!

Apartamenty z widokiem na góry w Kościelisku są dostępne o powierzchni od 32 m2 do 52 m2. Te mniejsze zostały stworzone z myślą o gościach, którzy podróżują samotnie lub w parach. Natomiast te większe są zaaranżowane w konfiguracji dwukondygnacyjnej, dzięki czemu część sypialniana jest oddzielona od przestrzeni użytkowej. Warto zaznaczyć, że każdy z apartamentów ma taras lub balkon z odpowiednimi przegrodami, które zapewniają prywatność. Sprawdź ofertę obiektu „Cztery Pory Roku” już dziś!

+0