repliki zegarków https://www.kochamzegarki.pl/ rolex zegarki
Jak wyglądają zegarki iwc portugieser? – Strefa piękna
zegarki

Jak wyglądają zegarki iwc portugieser?

Tylko kilka zegarków w historii zegarmistrzostwa stało się kultowymi dla kolekcjonerów zegarków na całym świecie. Niewątpliwie jednym z tych zegarków jest IWC Portugieser. Wiele lat po swoim pierwszym debiucie zegarek ten stał się przykładem jednego z najbardziej wybitnych współczesnych zegarków. Klasyczny i kultowy design pokochało wiele pokoleń. Niezawodność marki oraz dbałość o szczegóły zachęcają kolejne osoby do zakupu zegarków tej marki, a przede wszystkim kultowego i znanego wszystkim klasycznego modelu zegarka. 

Jak wyglądają zegarki iwc portugieser?

Kultowy projekt zegarków iwc portugieser powstał w latach 30. ubiegłego wieku. Dziś oryginalna, prosta i uporządkowana tarcza pozostaje niezrównaną ikoną stylu. Dzięki kultowym wzorom i barwnej historii ta popularna kolekcja jest uosobieniem precyzyjnego pomiaru czasu, zarówno na lądzie, jak i na morzu. Portugieser, odzwierciedla szybki rozwój marki IWC – obecnie rozpoznawanej na całym świecie jako luksusowa marka. Każdy egzemplarz tej kolekcji zawiera kultowy pierścień z rozdziałem w stylu torów kolejowych wzdłuż krawędzi cyferblatu, proste cyfry arabskie i smukłe wskazówki w stylu feuille. Design tego modelu znacznie wyprzedzał swoim wyglądem inne zegarki konkurencyjnych marek, dlatego tak bardzo się wyróżniał. 

Historia portugalskiego modelu

Aby zrozumieć, dlaczego powstał tak zwany portugalski zegarek na rękę, należy spojrzeć w przeszłość i czasy otaczające jego powstanie. Podobnie jak cała szwajcarska branża zegarmistrzowska, IWC zmierzyło się z wahaniami światowego rynku zegarków. Aby sprostać wyzwaniom, w latach 30. IWC wprowadziło na rynek szereg pięknie zaprojektowanych męskich i damskich zegarków kieszonkowych i zegarków na rękę. IWC portugieser jest zarówno klasyczny, jak i nowoczesny w swoim designie, był o krok przed innymi modelami, dzięki czemu stał się sławny wiele dziesięcioleci później. Obecnie, każdy miłości zegarków docenia wymieniony model i zapewne chciałby mieć go w swojej kolekcji. Wyjątkowy styl i wygląd, pomimo upływu lat, wyróżnia go spośród innych modeli zegarków.

+0