repliki zegarków https://www.kochamzegarki.pl/ rolex zegarki
Czy krem nawilżający naturalny może być skuteczny? – Strefa piękna

Czy krem nawilżający naturalny może być skuteczny?

Woda to życie. Bez niej wszystko w dość krótkim czasie umiera, zasusza się niczym winogrona na zimę. Nie bez powodu mówi się, że starzenie się to powolne wysychanie. Dlatego chcąc zachować młody wygląd skóry, należy stosować odpowiednio dobrany do kondycji skóry krem nawilżający naturalny oraz pamiętać o … piciu wody.

Czy stosowanie kremu nawilżającego naturalnego jest konieczne?

Picie wody w ilości przysłowiowych 8 szklanek dziennie pozwoli nawodnić organy wewnętrzne i wyrównać gospodarkę elektrolitową w ciele. By zahamować zmiany destrukcyjne w skórze wywołane utratą wody w skórze, należy odpowiednio do wieku stosować krem nawilżający naturalny. Zawarte w nich substancje aktywne będą wiązać cząsteczki wody, chroniąc tym samym komórki przed ich utratą.

Obecnie dużo mówi się o zbawiennym działaniu w tym obszarze skwalanu, koncentratach witaminowych. Z wiekiem jego poziom nawilżenia skóry spada, skóra tym samym wiotczeje, powstają zmarszczki. Z pomocą przychodzą więc odpowiednie kosmetyki, jak krem nawilżający naturalny.

Jakie składniki powinien mieć dobry krem nawilżający naturalny?

Chcąc zatrzymać proces utraty wody ze skóry, należy stosować krem nawilżający naturalny, który odnowi paszcz hydrolipidowy naskórka, dodatkowo wzmacniając jej strukturę. Takie właśnie działanie ma skwalan, który nie tylko nawilża skórę, ale też zmiękcza ją i natłuszcza. Jeśli do tego dołożymy bombę witamin z soku czereśni, znanej ze wspomagania procesów regeneracyjnych w ciele, efekt dogłębnego nawilżenia skóry mamy gwarantowany. Krem nawilżający naturalny będzie skutecznie opóźniał procesy starzenia, jeśli będzie stosowany regularnie, przyniesie spodziewane efekty. Oczywiście sam kosmetyk cudów nie zdziała. My również musimy dać coś od siebie. Jeśli postaramy się dodatkowo zadbać o odpowiednią podaż dobową wody, snu, ruchu w połączeniu ze zdrowym, świadomym odżywianiem, możemy mieć pewność, że nasza skóra będzie dłużej wyglądać młodo, będzie jędrna i napięta.

+0