repliki zegarków https://www.kochamzegarki.pl/ rolex zegarki
Suknie ślubne rybka — do jakiego typu figury pasują najlepiej? – Strefa piękna
Suknie ślubne rybka — do jakiego typu figury pasują najlepiej

Suknie ślubne rybka — do jakiego typu figury pasują najlepiej?

Tak zwana rybka to jeden z bardzo popularnych rodzajów sukni ślubnych. Przy odpowiednim dopasowaniu, świetnie podkreśla kobiecą sylwetkę i sprawia, że panna młoda prezentuje się zjawiskowo. Co dokładnie charakteryzuje suknie ślubne rybka i do jakiego typu figury pasują najlepiej?

Suknie ślubne rybka — co je charakteryzuje?

Suknie ślubne w stylu rybka, zwane czasami syrenką w górnej części charakteryzują się idealnym dopasowaniem do ciała. Następnie poniżej pasa mogą zacząć się rozszerzać. Taki krój pozwala doskonale podkreślić kobiece kształty. Jest to w zasadzie jedyna rzeczy, która charakteryzuje wszystkie suknie ślubne rybka. Poza tym są one naprawdę różnorodne. W salonach można spotkać modele wykonane z koronki, gładkie i śnieżnobiałe, czy też z bardziej transparentnych materiałów.

Ponadto suknie ślubne rybka mogą mieć mocno obniżony dekolt, być pozbawione ramiączek, czy nawet mieć rękawy i dekolt pod szyję. Różnorodność jest wręcz przeogromna. Kolejnym elementem są też wycięcia w dolnej części, które pozwalają na wyeksponowanie nóg.

Na jakie wesela sprawdzają się suknie ślubne rybka?

Suknie ślubne rybka świetnie sprawdzają się na weselach w stylu glamour. Tam ich mocno elegancki wygląd, bardzo dobrze wpasuje się do dostojnego wystroju sali. Nie będą z kolei tak dobrym wyborem na mniej formalne wesela. Szukasz wymarzonej sukni ślubnej rybka na swoje wesele? Wielki wybór możesz znaleźć pod adresem https://janachowska.pl/panna-mloda/suknie-slubne/rybka.html.

Do jakiej figury najlepiej pasuje suknia ślubna w stylu rybka

Przy kupowaniu sukni ślubnej najważniejsze jest dobranie jej do swojej sylwetki. Do jakiego rodzaju figury pasują modele w stylu rybka? Świetnie podkreślają kobiece kształty, szczególnie, gdy panna młoda ma tak zwaną figurę klepsydrę. W ten sposób można wydłużyć optycznie sylwetkę. Nieco gorzej suknia ślubna rybka sprawdzi się w przypadki niższych kobiet. Nie oznacza to, że panie o mniejszym wzroście powinny sobie zupełnie odpuścić taki rodzaj sukni ślubnej. Jeśli proporcje ich sylwetki są odpowiednio zachowane, tzw. rybka wciąż będzie naprawdę dobrym wyborem.

+0